Sleva 55% na posledních pár kusů sluchátek Bang & Olufsen Beoplay H95.

Domácí spotřebiče

Sodastream - výrobník sody patří k nejoblíbenějším a nejrozšířenějším výrobníkům domácí sody na světovém trhu. Díky němu již nebudete muset kupovat a nosit těžká balení minerálních vod. Nápoj dle vašich představ si pohodlně vyrobíte kdykoliv doma.

Podrobnější filtr
1
 

Výrobník perlivé vody v celokovovém provedení. Aarke Carbonator II ve štíhlém tvaru se snadno ovládá pomocí praktické páky. Přístroj je vybaven bezpečnostním systémem skládajícím se ze třech nezávislých pojistných ventilů. Součástí balení je netoxická lahev o objemu 1 litr z kvalitního plastu.

Proč je Sodastream tak oblíbený?

SodaStream patří k nejoblíbenějším a nejrozšířenějším výrobníkům domácí sody na světovém trhu. Díky němu již nebudete muset kupovat a nosit těžká balení minerálních vod. Nápoj dle vašich představ si pohodlně vyrobíte kdykoliv doma.

  • Získáte kvalitní sadu k pohodlné a snadné přípravě domácí perlivé vody a limonád.
  • Sodu si snadno připravíte pokaždé, když na ni dostanete chuť.
  • Funguje na mechanickém principu, není třeba elektrický ani jiný zdroj energie.
  • Perlivost vody lze jednoduchým stlačením regulovat dle chuti.
  • Výměnné bombičky s plynovou náplní lze snadno vyměnit na více jak 2000 místech v ČR.
  • Šetříte přírodu i vlastní kapsu.

Švédskou značku AARKE založili dva průmyslový designéři (Jonas Groth, Carl Ljungh), kteří si předsevzali, že by chtějí vnést více designu do segmentu domácích spotřebičů a sodovkovače jsou prvním z nich. Aarke znamená v jižní sámštině "každý den", nebo možná lépe "každodenní".

Více informací